Provoz rádiových sítí

KOMUNIKAČNÍ RÁDIOVÁ SÍŤ MOTOROLA S POKRYTÍM PRAHA
Na území hlavního města Prahy provozujeme digitální trunkový rádiový systém Motorola Mototrbo CapacityPlus s retranslační stanicí umístěnou na televizní věži TV Praha Žižkov v Mahlerových sadech. V této rádiové síti provozujeme a nabízíme k pronájmu hlasové a datové služby, které jsou řešeny pomocí ručních, vozidlových a dispečerských vysílaček (radiostanic) v kmitočtovém pásmu UHF 450MHz. Uvedený rádiový systém umožňuje pohotový a přitom cenově dostupný způsob mobilní komunikace. Trunkové vysílačky (radiostanice) slouží výhradně k firemní komunikaci a tak eliminují mimopracovní hovory. Současně jejich velkou výhodou je okamžitá dosažitelnost nejen jednotlivců, ale i celých skupin účastníků. Každému zájemci vytvoříme samostatnou soukromou hovorovou skupinu. Komunikaci v síti Motorola lze přenášet do sítě PTT LTE a naopak!   

RADIOSTANICE VHODNÉ PRO POUŽITÍ V RÁDIOVÉ SÍTI MOTOROLA
(pokud radiostanice nevlastníte, rádi Vám je pronajmeme)

 

MOTOROLA DP2400E MOTOROLA DP2600E  
Odolná radiostanice bez displeje a klávesnice, která je vhodná pro hlasové služby. Životnost baterie na jedno nabití je v digitálním režimu až 15 hodin. Radiostanice s IP67.      
   
   

 

 

 

KOMUNIKAČNÍ SÍŤ PTT LTE S POKRYTÍM ČR a EVROPY  - připravujeme

V rámci našich služeb nabízíme speciální komunikační systém PTT LTE, který umožňuje rychlou, bezpečnou a profesionální komunikaci mezi pracovníky, ať jsou kdekoliv na území ČR či Evropy. Systém pracuje s datovou SIM kartou na dostupných sítích mobilních operátorů v režimech LTE/3G/4G nebo na území které je pokryto WiFi sítí. Vlastní komunikace mezi pracovníky probíhá pomocí tradičního dispečerského pracoviště, které komunikuje s pracovníky v terénu. V komunikačním systému jsou k dispozici nástroje pro okamžité skupinové hovory, individuální hovory, prioritní hovory, textové zprávy, zprávy o stavu, historie hovorů, hlasové záznamy, zobrazení GPS polohy, přenos dat a další. Systém lze kombinovat s komunikačním systémem Motorola.

PTT LTE-terminaly 1   PTT LTE-dispecink  LTE PTT Motorola

 

 

 

RÁDIOVÁ SÍŤ MOTOROLA + VYSÍLAČKY PTT LTE - připravujeme

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.