Půjčovna radiostanic a systémů

Pujcovna radiostanic Motorola_1

 

RADIOKOMUNIKAČNÍ TECHNIKA Ceník půjčovna radiostanic ke stažení

V půjčovně radiokomunikační techniky nabízíme všem fyzickým i právnickým osobám krátkodobý a dlouhodobý pronájem profesionálních analogových a digitálních radiostanic Motorola včetně příslušenství s lokálním, regionálním nebo celorepublikovým dosahem. V případě požadavku k radiostanicím půjčujeme i několika kanálové rádiové analogové nebo digitální systémy společně s anténním systémem.  V nabídce máme rádiové systémy pokrývající hlavní město Praha, nebo je možné tyto komunikační systémy dočasně instalovat kdekoliv na území ČR.  Půjčovnu radiokomunikační techniky jsme také rozšířili o půjčování průvodcovské techniky.    

Využití služeb půjčovny je vhodné řešení pro zákazníky, kteří potřebují zajistit v rámci pracovních aktivit mobilní pohotovou a efektivní komunikaci při zabezpečení nejrůznějších typů akcí jako jsou organizace kulturních, sportovních a bezpečnostních akcí, natáčení filmů, reklamy, doprovody vozidel, průvody, shromáždění, festivaly a podobně.

Zárukou nabízených služeb je naše dlouholetá zkušenost  v oboru telekomunikací včetně vybudovaného servisního zázemí s potřebným technickým vybavením pro realizace standardních i individuálních požadavků zákazníka na konfiguraci půjčovaného zařízení.


SLUŽBY PŮJČOVNY 

   Radiostanice a příslušenství      Zesilovací systémy pro radiostanice      Monitorovací pracoviště provozu radiostanic 
       
               
  Identifikace a hlasová navigace zapůjčené techniky       Speciální oblečení pro uživatele radiostanic      Komunikace s ČTÚ 
         
               
  Megafony      Průvodcovské bezdrátové systémy      Montáže rádiové techniky do vozidel a zesilovacích systémů  
         
               

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.