Osobní kamera Vipro BV-A12s 4G LTE Wi-Fi GPS, IP67

Kód: BV-A12S-4G
12 498 Kč / ks 15 122,58 Kč včetně DPH
Do 10 dnů

Profesionální osobní kamera Vipro model BV-A12s s funkcí streamování obrazu a zvuku prostřednictvím 3G / 4G LTE , Wi-Fi, GPS přijímačem pro zasílání své polohy do mapového podkladu dispečerské aplikace Vipro CMS. Model kamery Vipro BV A12s Krytím IP67, 170° široký úhel záběru, denní a noční nahrávání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamera BVA12s nabízí robustní provedení, vysoký výkon a špičkové funkce, které potřebujete pro svoji práci v jakékoliv situaci. Je navržena tak, aby chránila vaše pracovníky a prokázala jejich profesionalitu.

Kamera přesně zachytí události z pohledu nositele a díky použití nejnovější technologie Smart HEVC ve spojení se sítí 4G umožňuje dosáhnout přímého přenosu akce (4G live view) v rozlišení Full HD 1080p/30fps. Záznam videa je pak možný až do rozlišení QHD.

BV-A12s zaznamenává nepřetržitou časovou smyčku zvuku a videa před okamžikem, kdy kamera začne nahrávat, a po něm. Kontext je zásadní. S touto funkcí zachytíte důležité interakce vedoucí k hlavní události.

Data uložená v kameře BV A12s jsou zabezpečená šifrováním AES-256. Kamera dále disponuje zadním 2.0″ Full HD displejem, 61 MP fotoapárátem, IR nočním viděním (až 10 metrů) a vysokou odolností IP 67. Konektivita je zajištěna pomocí USB-C, WiFi a Bluetooth 4.0. K dispozici je PTT komunikace, která umožňuje okamžité nouzové hlášení do centra.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní kamery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: