Chytrá vysílačka LINX

LINX _2

VOLBA UŽIVATELSKÉHO TERMINÁLU
Pro komunikaci v LTE rádiové síti LINX je možné použít jakékoliv zařízení s OS Android, tedy GDR radiostanici, běžný mobilní telefon nebo tablet. K dispozici jsou také odolné mobilní zařízení s hardwarovým PTT tlačítkem kombinující např. čtečky čárkových kódů apod. Každé takovéto zařízení musí mít dostupnost do WiFi sítě s konektivitou na internet, nebo dostupnost na GSM/UMTS/LTE sítě prostřednictvím SIM karty s aktivovaným datovým tarifem.

Nabídku jednotlivých terminálů naleznete níže nebo v našem E-shopu  

IP telefon_1 Mobilní terminál Sonim_1_1
Stolní terminál
(dotyková obrazovka, WiFi, Bluetooth a další)
Mobilní terminál/radiostanice GDR E980
(dotyková obrazovka, WiFi, Bluetooth, PTT tlačítko a další)
Mobilní terminál
(dotyková obrazovka, WiFi, Bluetooth, PTT tlačítko a další)

 

LINX SLUŽEBA PRO UŽIVATELSKÝ TERMINÁL

UŽIVATELSKÁ APLIKACE LINX APP
Tato aplikace umožňuje účastníkovi v LTE rádiové síti LINX komunikovat. Aplikaci LINX APP (APK) pro uživatelský terminál s OS Android si můžete bezplatně stáhnout z Google Play, nebo si ji můžete z Android terminálu stáhnout a nainstalovat zde https://linx.safemobile.com/. Aplikaci si do uživatelského terminálu s OS Android standardním způsobem nainstalujte. Aplikace podporuje OS Android verze 4.0 a vyšší. Po instalaci a spuštění nainstalované aplikace bude vyžadováno zadání uživatelského jména a hesla k LINX uživatelskému účtu. Uživatelské jméno a heslo Vám bude přiděleno a sděleno po aktivaci LINX služeb (uživatelský účet). Pro aktivaci  služeb LINX nás kontaktujte na telefonním čísle 226 808 707 nebo na emailu: info@centernet.cz.

  LINX APP BRONZE       LINX APP SILVER       LINX APP GOLD
                   
  280Kč BEZ DPH
UŽIVATELSKÝ ÚČET / MĚSÍC
      370Kč BEZ DPH
UŽIVATELSKÝ ÚČET / MĚSÍC 
      440Kč BEZ DPH
UŽIVATELSKÝ ÚČET / MĚSÍC 
                   
  Tarif zahrnuje všechny dostupné hlasové služby, tedy skupinové a privátní hovory. Spolu s hlasovými službami je k dispozici nástroj Text Chat, pomocí kterého je možné odesílání a příjem textových zpráv včetně videa, fotografií a textových dokumentů (obdoba Messenger nebo Whatsapp).       Tarif zahrnuje všechny služby jako tarif LINX APP BRONZE, tedy služby hlasové a zasílání a příjem textových zpráv včetně videí, fotografií a textových dokumentů. Navíc je u tohoto tarifu v ceně monitorování GPS polohy jednotlivých uživatelů/mobilních terminálů a funkce Emergency Call.        Tarif zahrnuje všechny služby jako tarif předchozí dva tarify LINX APP BRONZE a LINX APP SILVER, tedy všechny dostupné hlasové služby, zasílání a příjem textových zpráv včetně videí, fotografií a textových dokumentů, monitorování GPS polohy jednotlivých uživatelů/mobilních terminálů a funkci Emergency Call. Navíc je u tohoto tarifu v ceně záznam veškerých relací, záznam textových zpráv a záznam GPS pozic uživatelů/mobilních terminálů.   

Dispecink LINX

DISPEČINK LINX
Pokud si do LTE rádiové sítě LINX aktivujete uživatelské terminály, můžete si aktivovat i dispečerskou aplikaci - aplikace Dispečer LINX není pro komunikaci terminálů nutná - jedná se o volitelnou službu. Dispečerská aplikace je k dispozici prostřednictvím webového prohlížeče na této adrese https://linx.safemobile.com/dispatcher/. Ve webové dispečerské aplikaci jsou k dispozici prvky pro komunikaci se všemi vámi aktivovanými terminály, mapový podklad pro monitorování polohy terminálů, apod. Aby jste webovou aplikaci Dispečer LINX mohli používat, nejprve si ji musíte aktivovat. Pro aktivaci  služeb LINX nás kontaktujte na telefonním čísle 226 808 707 nebo na emailu: info@centernet.cz.

  DISPEČER LINX BRONZE         DISPEČER LINX SILVER       DISPEČER LINX GOLD  
  1.380Kč BEZ DPH
DISPEČERSKÝ ÚČET / MĚSÍC
        1.840Kč BEZ DPH
DISPEČERSKÝ ÚČET / MĚSÍC
      2.300Kč BEZ DPH
DISPEČERSKÝ ÚČET / MĚSÍC