Chytrá vysílačka VISLA

VISLA_hlobr_3

VOLBA UŽIVATELSKÉHO TERMINÁLU
Pro komunikaci v LTE rádiové síti VISLA je možné použít jakékoliv zařízení s OS Android, tedy GDR radiostanici, běžný mobilní telefon nebo tablet. K dispozici jsou také odolné mobilní zařízení s hardwarovým PTT tlačítkem kombinující např. čtečky čárkových kódů apod. Každé takovéto zařízení musí mít dostupnost do WiFi sítě s konektivitou na internet, nebo dostupnost na GSM/UMTS/LTE sítě prostřednictvím SIM karty s aktivovaným datovým tarifem. Výhodou je, že aplikace VISLA může na terminálu běžet souběžně s další aplikací. Pokud tedy pracovníci v terénu pro svou činnost používají již vybudovanou vnitropodnikovou aplikaci (jako např. kurýrní služby, taxislužby, zdravotnické služby apod.), aplikaci VISLA můžou pro hlasové služby ovládat bez nutnosti se do aplikace přepínat. VISLA aplikaci lze ovládat na terminálech při zhasnutém displeji nebo při práci v jiné aplikaci, prostřednictvím hardwarového tlačítka (PTT tlačítko pro vysílání) nebo pomocí jakéhokoliv tlačítka, kterému se tato funkce v rámci uživatelského nastavení ve VISLA aplikaci přiřadí. Pro ještě větší komfort jsou v nabídce bezdrátové PTT tlačítka převážně pro použití ve vozidlech, nebo Bluetooth headsety se zabudovaným PTT tlačítkem.  

Nabídku jednotlivých terminálů naleznete níže nebo v našem E-shopu  

IP telefon_1 Mobilní terminál Sonim_1_1
Stolní terminál/stolní radiostanice GDR 
(dotyková obrazovka, WiFi, Bluetooth a další)
Mobilní terminál/radiostanice GDR E980
(dotyková obrazovka, WiFi, Bluetooth, PTT tlačítko a další)
Mobilní terminál IP68
(dotyková obrazovka, WiFi, Bluetooth, PTT tlačítko a další)
     
     
Zebra TC25_S Sonim PTT BT  
Mobilní terminál IP68
(dotyková obrazovka, WiFi, Bluetooth, PTT tlačítko, čtečka čárkových kódů a další)
Bluetooth headset s PTT tlačítkem  

 

VOLBA VISLA SLUŽEB PRO UŽIVATELSKÝ TERMINÁL

UŽIVATELSKÁ APLIKACE VISLA TERMINÁL
Tato aplikace umožňuje účastníkovi v LTE rádiové síti VISLA komunikovat. Aplikaci VISLA TERMINÁL (APK) pro uživatelský terminál s OS Android si můžete bezplatně stáhnout a nainstalovat. Aplikaci si do uživatelského terminálu s OS Android standardním způsobem nainstalujte. Aplikace podporuje OS Android verze 4.0 a vyšší. Po instalaci a spuštění nainstalované aplikace bude vyžadováno zadání uživatelského jména a hesla k VISLA uživatelskému účtu. Uživatelské jméno a heslo Vám bude přiděleno a sděleno po aktivaci VISLA služeb (uživatelský účet). Pro aktivaci  služeb VISLA nás kontaktujte na telefonním čísle 226 808 707 nebo na emailu: info@centernet.cz.

                   
  VISLA TERMINÁL      SLUŽBY V CENĚ TARIFU VISLA TERMINÁL  
 

390Kč BEZ DPH
UŽIVATELSKÝ ÚČET / MĚSÍC
APLIKACE VYSÍLAČKA V MOBILU - OS ANDROID

    Tarif zahrnuje všechny dostupné hlasové služby, tedy skupinové a privátní hovory. Spolu s hlasovými službami je k dispozici nástroj Text Chat, pomocí kterého je možné odesílání a příjem textových zpráv včetně videa, fotografií a textových dokumentů (obdoba Messenger nebo Whatsapp). Dále je v ceně monitorování GPS polohy jednotlivých uživatelů/mobilních terminálů, vlastní konfigurace a zobrazení stavů jednotlivých uživatelů, záznam všech hlasových a textových relací včetně záznamů o GPS poloze uživatelů   
                   


VOLITELNÁ SLUŽBA - SIM KARTA S DATOVÝM TARIFEM
Pokud nevlastníte SIM kartu s dostatečným datovým tarifem, rádi Vám SIM kartu pronajmeme. Pro komunikaci v LTE rádiové sítě VISLA nabízíme SIM kartu s datovým tarifem 1,5GB za 198Kč bez DPH/měsíčně. Konektivita této SIM karty s uvedeným datovým tarifem je do sítě mobilního operátora T-mobile. Uvedená cena 198Kč bez DPH za měsíc je platná při uzavření účastnické smlouvy na 24 měsíců. Pro aktivaci služeby SIM KARTA s datovým tarifem nás kontaktujte na telefonním čísle 226 808 707 nebo na emailu: info@centernet.cz.

SIM-Karta Center_3

  

Dispecink LINX

VOLITELNÁ APLIKACE - DISPEČINK VISLA  
Pokud si do LTE rádiové sítě VISLA aktivujete uživatelské terminály, můžete si aktivovat i dispečerskou aplikaci - aplikace Dispečer VISLA není pro komunikaci terminálů nutná - jedná se o volitelnou službu. Dispečerská aplikace VISLA se instaluje na běžné PC s OS Windows XP a vyšší. V dispečerské aplikaci VISLA jsou k dispozici prvky pro komunikaci se všemi vámi aktivovanými terminály (dispečerské nebo privátní volání), mapový podklad pro monitorování GPS polohy mobilních terminálů/uživatelů, apod.. Aby jste webovou aplikaci Dispečer VISLA mohli používat, nejprve si ji musíte aktivovat. Pro aktivaci  služeb VISLA nás kontaktujte na telefonním čísle 226 808 707 nebo na emailu: info@centernet.cz, případně si ji můžete stáhnout zdeAplikace Dispečink

                       
  DISPEČINK VISLA                    
  1.580Kč BEZ DPH
DISPEČERSKÝ ÚČET / MĚSÍC
APLIKACE KE STAŽENÍ
                   
                       

 

UKÁZKA DISPEČERSKÉ APLIKACE VISLA

 Rozměry a umístění všech záložek aplikace včetně mapového podkladu lze definovat a zobrazovat například i na samostatném - druhém monitoru.