Meder TourGuide přijímač pro posluchače

676/NEN 676/NAB Zvolte variantu
Neohodnoceno

Přenosný vysílač TourGuide Meder určený pro průvodce. Vysoce kvalitní průvodcovský systém společnost Meder DE (model MEDT0430) s 5 LETOU ZÁRUKOU. 


  • 7 132,30 Kč 7 443,75 Kč od 7 132,30 Kč / ks včetně DPH
  • Zvolte variantu
5 894,46 Kč / ks 6 151,86 Kč / ks od 5 894,46 Kč
  • Systém napájení
Kategorie: Průvodcovské systémy
Záruka: 5 let
PS3. Typ zařízení: Přijímač pro posluchače
PS2. Prostředí použití: Průmysl, výrobní haly
PS1. Modelová řada: Meder TourGuide
PS4. Displej: LCD alfanumerický a grafický
PS5. Funkce a vlastnosti: Brilantní zvuk, Dosah až 200m, 30 hovorových skupin, Až 35 hodin provozu
PS6. Poskytovaná záruka: 24 měsíců
 

Průvodcovský systém TourGuide je určen pro přednášky a exkurze do průmyslových hal, kde se kladou vyšší nároky především na odolnost a kvalitní provedení. Vysílač průvodcovského systému je zajímavý tím, že má integrovaný mikrofon, ale lze jej používat (zvláště v hlučnějším prostředí) i společně s audio soupravou vybavenou mikrofonem určeným do hlučného prostředí. K dispozici je přehledný displej, několik funkčních tlačítek, až 30 hovorových kanálů, programování přijímačů pomocí zabudovaného infračerveného-portu apod. Vysílač i přijímač Meder TourGuide lze napájet tužkovými bateriemi nebo nabíjecím aku-packem Meder (výdrž až 35 hodin). K průvodcovskému systému je dodávána široká nabídka příslušenství (multi-nabíječe, kufry, přenosná pouzdra, audio příslušenství.Vyrobeno v DE.


Systém lze provozovat na bezplatných rádiových kmitočtech v EU. Bližší informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.

PŘEDSTAVENÍ PRŮVODCOVSKÉHO SYSTÉMU MEDER TOUR GUIDE


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Průvodcovské bezdrátové systémy

 

Německá společnost Meder Commtech DE se zabývá výrobou profesionální průvodcovskou technikou, technikou pro konference a speciální technikou (RescueRadar) pro detekci osob.

Naše společnost se společností Meder Commtech DE spolupracuje již několik let a na Český a Slovenský trh tuto společnost uvádíme především prostřednictvím profesionálních průvodcovských systému a výše zmiňovanou speciální technikou pro detekci osob.

Jako jednu z hlavních referencí těchto produktů uvádíme, že tyto systémy jsou řadu let v provozu v několika tuzemských a zahraničních automobilkách. 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.