Novinky

Doporučené migrace radiostanic Motorola - Analog na Digital

Vzhledem k ukončení výroby analogových radiostanic Motorola, zde uvádíme doporučené adekvátní náhrady pro jednotlivé modely radiostanic Motorola v digitálním režimu. Všechny digitální radiostanice Motorola DP a DM disponují i kompatibilním analogovým režimem.

         
Motorola CP040 - Motorola DP1400 Motorola CP140 - Motorola DP2000 Motorola GP380 - Motorola DP4000 Motorola GP344 - Motorola DP3441-DP3661-SL1600 Motorola GP340 Atex - Motorola DP4401-DP4801 Ex - Atex
         

 

 

Motorola CM - Motorola DM1000  Motorola CM - Motorola DM2000  Motorola GM - Motorola DM4000
     
Nové digitální repeatery - zesilovače v naší půjčovně

Na rok 2017 jsme do naší půjčovny radiostanic připravili několik novinek. Jednou z nich jsou nové mobilní digitální repeatery v pásmu UHF 450 MHz. Všechny repeatery nabízejí ANALOGOVÝ, DIGITÁLNÍ a MIX DIGITÁL/ANALOG provoz. Repeatery jsou vybaveny záložní baterií a na tuto baterii jsou schopni pracovat až 5 hodin. Repeatery SLR5500 jsou navíc vybaveni options Mototrbo Capacity Plus - digitální trunkový mód. Díky mobilnímu anténnímu 5 kanálovému slučovači výrobce CELWAVE, který spolu s repeatery Motorola zapůjčujeme jsme schopni v analogovém režim nabídnout 5 kanálový převaděčový rádiový systém a v digitálním režimu 6 kanálový převaděčový rádiový systém a v režimu MIX Analog/Digitál, až 9 kanalový rádiový systém. K anténnímu systému zapůjčujeme anténní stožáry nebo anténní teleskopické trojnožky s výsuvem do 4 metrů. Vlastní antény jsou dlouhé od cca 70cm do 150cm se ziskem 0, 3 nebo 5 dB.   

 

Mobilni-repeater-centernet-1

MOTOROLA MOTOTRBO SLR 5500 UHF - RACK kufr na kolečkách s výsuvným madlem

 

Mobilni-repeater-centernet-Motorola-Mototrbo-SLR5500-2

MOTOROLA MOTOTRBO SLR 5500 UHF včetně anténní teleskopické trojnožky (výsuv do 4m) a základnové antény 5dB.

 

Mobilni-repeater-centernet-Motorola-Mototrbo-SLR5500-3

Mobilní rádiový 2 repeaterový systém MOTOROLA MOTOTRBO UHF.

(Mototrbo Capacity Plus systém: 5-6 hovorových skupin)

 

Mobilni-repeater-centernet-Motorola

Mobilní rádiový repeater Motorola v kufru nabízí  komunikaci v Analogovém/Digitálním/MIX režimu.

V naší půjčovně máme tyto kufry tři a je možné je půjčovat buď samostatně (kufr obsahuje kromě vlastního repeateru i anténní duplexer, záložní baterii na 5 hodin provozu, napájecí zdroj/měnič 12/24V a apod.) Ke kufru půjčujeme napájecí kabel 220V a 12V autokabely pro možnost napájet z 12V. Celý systém lze zapnout pouhým otočením dodávaných klíčků - provoz repeateru je automatický. 

Mototrbo IP Site Connect

V obchodním centru Chodov, které díky další dostavbě v roce 2017 dosáhne největší obchodní plochy mezi obdobnými obchodními domy v ČR jsme instalovali digitální rádiový systém Motorola Mototrbo IP Site Connect. Podívejte se na krátké video Motoroly o systému Mototrbo IP Site Connect.

 


 

Mototrbo Capacity Plus - systém Praha

Rádi bychom Vám zprostředkovali video ukázku rádiového systému Mototrbo Capacity Plus, který jsme na konci roku 2016 spustili do testovacího režimu z TV Praha Žižkov. Systém bude po ukončení testování provozován a nabízen jako komerční systém pro firemní komunikaci kurýrních, přepravních a dalších služeb na území města Prahy.

 


 

 

VOICE ANNOUNCEMENT

VOICE ANNOUNCEMENT_2

 

Do radiostanic Mototrbo konfigurujeme funkci Voice Announcement. Jedná se o hlasovou navigaci (v několika jazycích včetně českého jazyka), která pomáhá uživateli radiostanice se orientovat při jejím používání. Radiostanici může mít tak uživatel za opaskem a radiostanice ho hlasově informuje o provedeném úkonu (například při přepnutí na jiný hovorový kanál, při nízkém stavu kapacity baterie, při přepnutí do jiného vysílacího výkonu apod. Dále je tato funkce zajímá například  při odcizení radiostanice, radiostanice po zapnutí může přehrát informaci o majiteli radiostanice. Rádi Vám vytvoříme a nakonfigurujeme originální (individuální) hlášky.

  Ukázka funkce Voice Annoucement:

 


 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.