Servis a opravy radiostanic

Servis vysilacek

V současné době již zdaleka nestačí pouze prodat výrobky za cenu, která zákazníka osloví. Při rozhodování se o nákupu je neméně důležité a pro nás samozřejmé poskytovat na dodané produkty záruční a pozáruční dostupný servis. Naše společnost nabízí prostřednictvím partnerských certifikovaných servisních středisek záruční a pozáruční servis radiokomunikačních produktů firmy Motorola, Motorola Vertex Standard, Entel, Icom, Imtradex, Peltor a Jabra.  Dále naše společnost nabízí montáže vozidlových radiostanic včetně antén do vozidel a instalace dispečerských (základnových) radiostanic. Vysílačky montujeme jak do osobních, tak i do nákladních či speciálních vozidel (hasičské a záchranné vozy, jeřáby, tahače a atd.).

 


OPRAVY RADIOSTANIC MOTOROLA 
servis vysílaček

 

Zařízení do opravy můžete předat osobně v místě naší provozovny nebo je zaslat poštou
adresa: Koněvova 2830/67a, 130 00 Praha 3Osobní předání a vyzvedávání oprav 
Po-Pá: 9:-17 hodina

Telefon
+420 226 808 707

Email
servis@centernet.cz

 

 

Co nabízíme
Rychlé opravy radiostanic do 4 pracovních dnů 
Po dobu opravy zapůjčujeme náhradní zařízení
Předběžné bezplatné cenové vyjádření k opravě
Účtování oprav po minutě
Měření kapacity baterií
Vyčištění zařízení při nadměrném znečištění 


Informační zákaznický servis o stavu opravy
- při přijetí zařízení do opravy je sepsána objednávka, která je automaticky zasílána na email 
- po provedení identifikace závady je zasláno cenové vyjádření na email
- informace o ukončení opravy a o připravené expedici zařízení na email nebo SMS
  (po ukončení opravy je možné si zařízení osobně vyzvednout na naší provozovně nebo dle dohody jej zasíláme poštou/kurýrní službou)

 

 

Při individuální dohodě nabízíme vyzvedávání a vrácení servisovaného zařízení v místě v provozovně u zákazníka   

 


 

VOICE ANNOUCEMENT DO RADIOSTANIC (HLASOVÁ NAVIGACE):

Do radiostanic Mototrbo konfigurujeme funkci Voice Announcement. Jedná se o hlasovou navigaci (v několika jazycích včetně českého jazyka), která pomáhá uživateli radiostanice se orientovat při jejím používání. Radiostanici může mít tak uživatel za opaskem a radiostanice ho hlasově informuje o provedeném úkonu (například při přepnutí na jiný hovorový kanál, při nízkém stavu kapacity baterie, při přepnutí do jiného vysílacího výkonu apod. Dále je tato funkce zajímá například  při odcizení radiostanice, radiostanice po zapnutí může přehrát informaci o majiteli radiostanice. Rádi Vám vytvoříme a nakonfigurujeme originální (individuální) hlášky.

  Ukázka funkce Voice Annoucement:


 

 


 

INDIVIDUÁLNÍ VÝROBA VÝPLNÍ KUFRŮ NA RADIOSTANICE:

U nás si můžete spolu s radiostanicemi objednat i přepravní kufry s individuální výplní pro bezpečnou přepravu a uložení Vašich radiostanic a příslušenství. Na základě našich dnes již dlouholetých zkušeností Vám rádi doporučíme kufry od výrobců Peli a SKB. Do několika velikostí kufrů od uvedených výrobců máme již hotové výkresy a zaměření výplní a tak Vám jej rádi nabídneme.   

 

uvod-vyplne_2   vyplne_small 

 

 


 

INTERKOMY - DUPLEXNÍ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY

Zabýváme se individuální výrobou interkomů. Nabízíme plně duplexní komunikační systém tvořený ze základnové stanice pracující proti několika bezdrátovým náhlavním soupravám. Systém pracuje v pásmu 1,8GHz. Tým spolupracovníků může hovořit a poslouchat zároveň, bez nutnosti držení klíčovacího tlačítka jako je tomu například u radiostanice. Komunikaci může poslouchat neomezený počet dalších spolupracovníků. Tento komunikační systém jsme vyvinuli ve spolupráci se společností Atlantis Telecom. Lehké náhlavní komunikační soupravy jsou vybaveny mikrofonem do hlučného prostředí a lze je nosit ve variantě s mostem přes hlavu nebo s výměnným systémem uchycení za ucho. Celý systém lze umístit do přepravního kufru pro zajištění vyššího mobilního komfortu, nebo jej lze konfigurovat na "stůl/racku" při potřebě instalace na pevné místo.

Komunikační jednotka se skládá z bezpečnostního přenosného kufru ve kterém jsou umístěné základnové jednotky a konferenční propojovací jednotka. Každá základnová jednotka umístěná v kufru pracuje proti bezdrátové náhlavní soupravě. Počet jednotek a náhlavních souprav (účastníků) není nijak omezen. Dosah souprav je až 150m v závislosti na terénu. Doba hovoru soupravy až 10 hodin na jedno nabití akumulátoru. Souprava je vybavena technologií PeakStop, která automaticky ořezává zvuky nad 118dB.

 

_liniye-lini__jabra-centernet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.