Objednávka základní servisní prohlídky a kontroly parametrů - servis radiostanic Motorola

Kód: SERVIS-RADIOSTANIC
425 Kč / ks 514,25 Kč včetně DPH
Servis provádíme obvykle do 5 pracovních dnů
Změna konfigurace
Měření stavu baterie
Volba nastavení hlasového oznámení do radiostanice. Oznámení se automaticky spustí při zapnutí radiostanice, změně kanálu, zapnutí nebo vypnutí nastavené funkce.
Zaslat cenové vyjádření k odsouhlasení před provedením opravy
Objednávka svozu do servisu (odvoz z jedné adresy bez ohledu na počet zařízení - svoz vyberte pouze k jednomu kusu z celkového počtu zařízení zasílaných do servisu)

Služba servis radiostanice Motorola. Servis zařízení (radiostanice nebo příslušenství) zajišťujeme v našem servisním oddělení, případně v autorizovaném servisním středisku Motorola v ČR nebo Motorola DE. Základní cena zahrnuje vstupní prohlídku zařízení a základní kontrolu parametrů. V případě zjištění závady se cena za servis (opravu) stanovuje podle rozsahu závady a použitých náhradních dílů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Servis_31  

 

Postup servisu při zjištěné závadě na zařízení
Pokud bude v rámci vstupní servisní prohlídky na zařízení zjištěna závada, bude provedena její detailní identifikace, oprava a výstupní kontrola funkčnosti zařízení. Tato práce je účtována sazbou 17Kč bez DPH / minutu. K účtované práci jsou dále dle rozsahu závady účtovány použité originální náhradní díly. Předpokládaná cena za kompletní opravu (servis zařízení) je vyčíslena v cenovém vyjádření, které je zasíláno elektronicky na email k odsouhlasení před vlastní opravou. V případě, že s cenou a rozsahem opravy vlastník zařízení nesouhlasí, opravu zařízení neprovádíme. V tomto případě účtujeme pouze poplatek za vstupní prohlídku a základní kontrolu parametrů.     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení