Servis radiostanice Motorola - základní prohlídka a kontrola parametrů

Kód: SERVIS-RADIOSTANIC
425 Kč / ks 514,25 Kč včetně DPH
Servis provádíme obvykle do 5 pracovních dnů
Změna konfigurace
Měření stavu baterie
Volba nastavení hlasového oznámení do radiostanice. Oznámení se automaticky spustí při zapnutí radiostanice, změně kanálu, zapnutí nebo vypnutí nastavené funkce.
Zaslat cenovou nabídku před provedením opravy
Objednávka svozu do servisu (odvoz z jedné adresy bez ohledu na počet zařízení - svoz vyberte pouze k jednomu kusu z celkového počtu zařízení zasílaných do servisu)

Služba servis radiostanice Motorola. Servis zařízení (radiostanice nebo příslušenství) zajišťujeme v našem servisním oddělení, případně v autorizovaném servisním středisku Motorola v ČR nebo Motorola DE. Základní cena zahrnuje vstupní prohlídku zařízení a základní kontrolu parametrů. V případě zjištění závady se cena za servis (opravu) stanovuje podle rozsahu závady a použitých náhradních dílů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup servisu při zjištěné závadě na zařízení
Pokud bude v rámci vstupní servisní prohlídky na zařízení zjištěna závada, bude provedena její detailní identifikace, oprava a výstupní kontrola funkčnosti zařízení. Tato práce je účtována sazbou 17Kč bez DPH / minutu. K účtované práci jsou dále dle rozsahu závady účtovány použité originální náhradní díly. Předpokládaná cena za kompletní opravu (servis zařízení) je vyčíslena v cenovém vyjádření, které je zasíláno elektronicky na email k odsouhlasení před vlastní opravou. V případě, že s cenou a rozsahem opravy vlastník zařízení nesouhlasí, opravu zařízení neprovádíme. V tomto případě účtujeme pouze poplatek za vstupní prohlídku a základní kontrolu parametrů.     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: