Půjčovna průvodcovských systémů

Pruvodcovsky system - pujcovna

V půjčovně průvodcovských systémů pronajímáme bezdrátové průvodcovské systémy od společnosti Meder, kterou v České a Slovenské republice zastupujeme. Pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem nabízíme modelové řady Meder Basic Guide v digitálním režimu, Meder Tour Guide v analogovém provedení a Meder Smart Guide systém používající tablet se speciální aplikací a GPS navigací. Společně s výrobcem průvodcovských systémů Meder připravujeme webové stránky www.pujcovnapropruvodce.cz a www.chytrypruvodce.cz , kde se budeme věnovat dalším speciálním systémům, které společnost Meder do budoucna připravuje. Průvodcovské systémy jsou univerzální systémy, které mohou být použity pro skupinové přednášky, exkurze nebo zájezdy. Přednášející je vybaven bezdrátovým mikrofonem nebo bezdrátovou audio soupravou (vysílačem). Naopak každý člen skupiny (posluchač) je vybaven bezdrátovým ultra lehkým přijímačem se sluchátkem a možností zavěšení na šňůrku na krk nebo speciálním tabletem s reprodukcí audia a videa vytvořeného na míru dle potřeby.


TYPICKÉ OBLASTI POUŽITÍ PRŮVODCOVSKÝCH SYSTÉMŮ

 

MUZEA A EXHIBICE
prohlídky a návštěvy
MĚSTSKÉ A AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY
výlety s výkladem 
TOVÁRNY A VÝROBNÍ HALY
exkurze a přednášky
PLAVBY NA LODÍCH
výlety s výkladem
       
Pruvodcovsky system do Muzea_1 Pruvodcovsky system do autobusu_1 Pruvodcovsky system v prumyslu Pruvodcovsky system na loď_1


Typické oblasti použití těchto komunikačních profesionálních průvodcovských systémů jsou společné výlety, prohlídky měst, návštěvy muzeí, konference, přednášky a exkurze v továrnách či výrobních halách apod..  

 

 


BASIC GUIDE
DIGITÁLNÍ PRŮVODCOVSKÝ SYSTÉM


 

informace a ceník připravujeme 

 

 

 


TOUR GUIDE
ANALOGOVÝ PRŮVODCOVSKÝ SYSTÉM

 

informace a ceník připravujeme

 

 

 


SMART GUIDE
PRŮVODCOVSKÝ SYSTÉM S TABLETEM A GPS


 

informace a ceník připravujeme 

 

Jako referenci uvádíme, že tyto systémy jsou řadu let v provozu v několika tuzemských  a zahraničních automobilkách.

 
Logo-Skoda1  Logo-Vol Logo-BMW Logo-Porche1