ZMĚNA ADRESY PROVOZOVNY!!! OD 14.12.2018 NÁS NAJDETE NA NOVÉ ADRESE: TŘEBOŇSKÁ 530/4, PRAHA 4 (550m OD STANICE METRA BUDĚJOVICKÁ SMĚREM KE STANICI METRA KAČEROV). TELEFONNÍ ČÍSLA A EMAILY ZŮSTÁVAJÍ NEZMĚNĚNY!

HLM9241 Nylonové hrudní pouzdro s popruhem přes rameno určené pro záchranné složky

Kód: HLM9241
944,80 Kč / ks 1 143,21 Kč včetně DPH
Skladem

Robusní lehké nylonové hrudní pouzdro s popruhem přes rameno model HLM9241 určené převážně pro záchranné složky. Pouzdro je určené pro bezpečné uložení ručních profesionálních radiostanic. Pouzdro je vybaveno nastavitelným popruhem ve vertikálním i horizontálním směru. Radiostanice je v pouzdru zajištěna čtyřbodovým systémem. Umístěnou radiostanici dále kryje rozepínací kryt na suchý zip, který zvyšuje její ochranu a částečně zajišťuje tepelnou izolaci. Z vnitřní strany krytu je použita speciální látka, která dovoluje běžnou tužkou poznačení například poznámek nebo jiných důležitých informací. Pouzdro je po uchycení na tělo mírně vytočené z vertikální osy směrem mimo tělo (vhodné řešení při použití VHF delší antény). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouzdro je vyrobeno z kvalitního materiálu v ČR českým výrobcem. Vzhledem k tomu že se jedná o zakázkovou výrobu je možné po dohodě s výrobcem, provádět drobné úpravy na přání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: