CMP/DXS Ultra kompaktní Remote Speaker Microphone RSM Entel DX

Kód: CMP/DXS
SHOWROOM
Značka: Entel UK
1 691,46 Kč / ks 2 046,66 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Kompaktní RSM - přídavný reproduktor s mikrofonem (Remote Speaker Microphone) a PTT tlačítkem pro klíčování (vysílání) radiostanice Entel řady DX. RSM s krytím IP67, model CMP/DXS. RSM je určené pro snadnější a operativnější obsluhu radiostanice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompatibilní pro radiostanice Entel: DX425, DX482, DX485, DX422.

RSM po připojení k radiostanici automaticky odpojí reproduktor a mikrofon v radiostanici a komunikace pak dále probíhá prostřednictvím hlasitého reproduktoru a mikrofonu umístěného v RSM. Klíčování / vysílání radiostanice se provádí pomocí velkého PTT tlačítka umístěného na boku RSM. Tato varianta externího audia je velice oblíbenou při použití radiostanice například v pouzdře nebo pod oděvem. 

 CMP_DXS-Speaker-Microphone_1

Specifikace výrobce AN

This ultra-compact and robust remote speaker microphone has a submersible rating of IP67 making it suitable for use in tough enduring environments. With 1-Watt RMS audio output power it is ideally equipped to handle noisy environments. This model also benefits from ‘Wind Porting Technology’ which eliminates  the adverse effects of wind blowing across the speaker microphone. Combined with Entel’s proprietary “Smart Speech Tailoring” technology that optimises audio output to the connected accessory, users can be assured of loud and intelligible calls each and every time.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komunikační soupravy
Záruka: 2 roky
KOMPATIBILITA S RADIOSTANICÍ: Entel DX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: