CMP450DX Remote Speaker Microphone RSM Entel DX

Kód: CMP450/DX
1 490,77 Kč / ks 1 803,83 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Voděodolný RSM přídavný reproduktor s mikrofonem (Remote Speaker Microphone) a PTT tlačítkem pro klíčování (vysílání) radiostanice Entel řady DX. RSM má krytí IP67, model CMP450/DX. RSM je určené pro snadnější a operativnější obsluhu radiostanice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompatibilní pro radiostanice Entel: DX425, DX482, DX485, DX422.

RSM po připojení k radiostanici automaticky odpojí reproduktor a mikrofon v radiostanici a komunikace pak dále probíhá prostřednictvím hlasitého reproduktoru a mikrofonu umístěného v RSM. Klíčování / vysílání radiostanice se provádí pomocí velkého PTT tlačítka umístěného na boku RSM. Tato varianta externího audia je velice oblíbenou při použití radiostanice například v pouzdře nebo pod oděvem. 

Heavy duty submersible speaker microphone Entel DX
A submersible, very rugged, heavy duty lapel speaker microphone for the DX series hand portable radio. It is attached with a revolving clip and allows the radio user to carry the radio on their belt and have the facility to both make and receive calls without removing their radio. This keeps the radio safe and ensures that calls are not missed, especially in noisy environments.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komunikační soupravy
Záruka: 2 roky
KOMPATIBILITA S RADIOSTANICÍ: Entel DX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: