FL6007-WS5-01 GB 3M PELTOR Bezdrátový PTT adaptér pro náhlavní soupravu s mechanickým povrchem, zástrčka Neutric, Bluetooth®, Hi-Viz

Kód: FL6007-WS5-01 GB
7 690,04 Kč / ks 9 304,95 Kč včetně DPH
Na objednávku

Bezdrátový adaptér PTT Bluetooth® model FL6007-WS5-01 GB umožňuje kompletní bezdrátové připojení mezi 2-pásmovým rozhlasem a sluchátkami PELTOR WS. Peltor WS Mechanický adaptér má dvě jednoduchá tlačítka, která umožňují zapnutí a vypnutí přístroje a synchronizaci mezi adaptérem a náhlavní soupravou. Při použití s PELTOR WS XP nebo WS ProTac XP jsou k dispozici rozšířené funkce VOX a DSP, které poskytují dobrou kvalitu zvuku a jasnou komunikaci. Adaptér Bluetooth® s DSP a kabelem je vyztuženým Kevlarem. Bezdrátově se připojuje k sluchátkům Bluetooth® řady WS ™ pro plně duplexní komunikaci. Digitální redukce šumu a zabránění ozvěny při příchozím zvuku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Při použití s PELTOR WS XP nebo WS ProTac XP jsou k dispozici rozšířené funkce VOX a DSP, které poskytují dobrou kvalitu zvuku a jasnou komunikaci. Přiložený mechanický adaptér Bluetooth® s DSP a kabelem vyztuženým Kevlarem.
  • Bezdrátově se připojuje k sluchátkům Bluetooth® řady WS ™ pro plně duplexní komunikaci
  • Digitální redukce šumu a zabránění ozvěny při příchozím zvuku
  • Označení 3M XH001679717/7000108499

Bezdrátový adaptér PTT Bluetooth®, který umožňuje kompletní bezdrátové připojení mezi 2-pásmovým rozhlasem a sluchátkami PELTOR WS.

Peltor WS Mechanický adaptér má dvě jednoduchá tlačítka, která umožňují zapnutí a vypnutí přístroje a synchronizaci mezi adaptérem a náhlavní soupravou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana sluchu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: