Meder ComfortSmartGuide digitální přijímač, tablet pro posluchače

Kód: COMFORTSMARTGUIDE_PRIJIMAC
9 127,57 Kč / ks 11 044,37 Kč včetně DPH
Do 10 dnů

Přenosný digitální přijímač - tablet ComfortSmartGuide Meder s displejem určený pro průvodce. Přenos hlasu je provozovaný již v digitálním režimu a tak je přijímač kompatibilní pouze s vysílačem ComfortGuide Meder. Digitální řada výrobku je zařazena do kategorie SmartGuide Systems. (vysílač není kompatibilní se systémy TravelGuide a TourGuide). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průvodcovský systém SmartGuide je určen pro přednášky a exkurze do průmyslových hal, kde se kladou vyšší nároky především na odolnost a kvalitní provedení. Vysílač průvodcovského systému je zajímavý tím, že má integrovaný mikrofon, ale lze jej používat (zvláště v hlučnějším prostředí) i společně s audio soupravou vybavenou mikrofonem určeným do hlučného prostředí. K dispozici je přehledný displej, několik funkčních tlačítek, až 30 hovorových kanálů, programování přijímačů pomocí zabudovaného infračerveného-portu apod. Vysílač i přijímač Meder SmartGuide lze napájet tužkovými bateriemi nebo nabíjecím aku-packem Meder (výdrž až 35 hodin). K průvodcovskému systému je dodávána široká nabídka příslušenství (multi-nabíječe, kufry, přenosná pouzdra, audio příslušenství.Vyrobeno v DE.


Systém lze provozovat na bezplatných rádiových kmitočtech v EU. Bližší informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průvodcovské systémy
Záruka: 5 let
Modelová řada: Meder SmartGuide
Typ zařízení: Přijímač pro posluchače
Prostředí použití: Průmysl, výrobní haly, Města, muzea, památky, lodě
Displej: HD IPS dotykový displej
Funkce a vlastnosti: Brilantní zvuk, Dosah až 200m, 30 hovorových skupin, Až 35 hodin provozu
Poskytovaná záruka: 24 měsíců

PŘEDSTAVENÍ PRŮVODCOVSKÉHO SYSTÉMU MEDER TOUR GUIDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Průvodcovské bezdrátové systémy

 

Německá společnost Meder Commtech DE se zabývá výrobou profesionální průvodcovskou technikou, technikou pro konference a speciální technikou (RescueRadar) pro detekci osob.

Naše společnost se společností Meder Commtech DE spolupracuje již několik let a na Český a Slovenský trh tuto společnost uvádíme především prostřednictvím profesionálních průvodcovských systému a výše zmiňovanou speciální technikou pro detekci osob.

Jako jednu z hlavních referencí těchto produktů uvádíme, že tyto systémy jsou řadu let v provozu v několika tuzemských a zahraničních automobilkách.