ZMĚNA ADRESY PROVOZOVNY!!! OD 14.12.2018 NÁS NAJDETE NA NOVÉ ADRESE: TŘEBOŇSKÁ 530/4, PRAHA 4 (550m OD STANICE METRA BUDĚJOVICKÁ SMĚREM KE STANICI METRA KAČEROV). TELEFONNÍ ČÍSLA A EMAILY ZŮSTÁVAJÍ NEZMĚNĚNY!

Meder BasicGuide digitální přijímač pro posluchače, 8 kanálů, 863-865MHz

Kód: 3020003115-BLACK BEZ AKUMULATORU 3020003115-BLACK S AKUMULATOREM Zvolte variantu
3 080,91 Kč / ks 3 339,81 Kč / ks od 3 080,91 Kč / ks 3 727,90 Kč včetně DPH 4 041,17 Kč včetně DPH od 3 727,90 Kč včetně DPH
Do 10 dnů Do 10 dnů Zvolte variantu
Systém napájení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přenosný digitální přijímač BasicGuide Meder  s displejem určený pro průvodce pracující v kmitočtovém pásmu 863-865 dle oprávnění od Českého telekomunikačního úřadu - ČTÚ VO-R/10/12.2017-10. Přenos hlasu je provozovaný již v digitálním režimu a tak je přijímač kompatibilní pouze s vysílačem BasicGuide Meder. Přijímač BasicGuide Meder je vybavený 8 hovorovými kanály a s vysílačem BasicGuide Meder pracuje do vzdálenosti 100m dle charakteru terénu. V ceně přijímače je standardní sluchátko na jedno ucho - typ Dshell, klips na opasek. Hovorové kanály na přijímači lze nastavovat pomocí vysílače bezdrátově. Digitální řada výrobku je zařazena do kategorie Group Guiding Systems. (vysílač není kompatibilní se systémy TravelGuide a TourGuide). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průvodcovský systém BasicGuide je určen pro přednášky a exkurze do průmyslových hal, kde se kladou vyšší nároky především na odolnost a kvalitní provedení. Vysílač průvodcovského systému je zajímavý tím, že má integrovaný mikrofon, ale lze jej používat (zvláště v hlučnějším prostředí) i společně s audio soupravou vybavenou mikrofonem určeným do hlučného prostředí. K dispozici několik funkčních tlačítek, až 8 hovorových kanálů, programování přijímačů pomocí zabudovaného infračerveného-portu apod. Vysílač i přijímač Meder BasicGuide lze napájet tužkovými bateriemi nebo nabíjecím aku-packem Meder (výdrž až 35 hodin). K průvodcovskému systému je dodávána široká nabídka příslušenství (multi-nabíječe, kufry, přenosná pouzdra, audio příslušenství.Vyrobeno v DE.


Systém lze provozovat na bezplatných rádiových kmitočtech v EU. Bližší informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průvodcovské systémy
Záruka: 5 let
PS1. Modelová řada: Meder BasicGuide Digital
PS3. Typ zařízení: Přijímač pro posluchače
PS2. Prostředí použití: Průmysl, výrobní haly, Města, muzea, památky, lodě
PS4. Displej: Ne
PS5. Funkce a vlastnosti: Brilantní zvuk, Až 35 hodin provozu, Dosah až 100m, 8 hovorových skupin
PS6. Poskytovaná záruka: 24 měsíců

PŘEDSTAVENÍ PRŮVODCOVSKÉHO SYSTÉMU MEDER TOUR GUIDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Průvodcovské bezdrátové systémy

 

Německá společnost Meder Commtech DE se zabývá výrobou profesionální průvodcovskou technikou, technikou pro konference a speciální technikou (RescueRadar) pro detekci osob.

Naše společnost se společností Meder Commtech DE spolupracuje již několik let a na Český a Slovenský trh tuto společnost uvádíme především prostřednictvím profesionálních průvodcovských systému a výše zmiňovanou speciální technikou pro detekci osob.

Jako jednu z hlavních referencí těchto produktů uvádíme, že tyto systémy jsou řadu let v provozu v několika tuzemských a zahraničních automobilkách.