Meder BasicGuide digitální vysílač pro průvodce, 8 kanálů, 863-865MHz

Kód: 3010003140 BEZ AKUMULATORU 3010003115 S AKUMULATOREM Zvolte variantu
SHOWROOM
8 586,87 Kč / ks 8 840,17 Kč / ks od 8 586,87 Kč / ks 10 390,11 Kč včetně DPH 10 696,61 Kč včetně DPH od 10 390,11 Kč včetně DPH
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Systém napájení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přenosný digitální vysílač BasicGuide Meder s integrovaným mikrofonem a s displejem určený pro průvodce pracující v kmitočtovém pásmu 863-865MHz dle oprávnění od Českého telekomunikačního úřadu - ČTÚ VO-R/10/12.2017-10. Vysílač BasicGuide Meder je vybavený 8 kanály v digitální kvalitě a jeho dosah je až 100m, Přístroj je dále vybavený displejem, tlačítky pro nastavení hlasového kanálu (1-8), IR tlačítkem pro bezdrátové nastavení kanálu na přijímači a tlačítkem pro zapnutí a vypnutí vysílače. Na vysílači lze nastavovat také citlivost mikrofonu. Vysílač je vybavený konektorem 3,5mm Jack pro připojení externího mikrofonu nebo dalšího zvukového zdroje (MP3 přehrávač, telefon apod.). Přenos hlasu je provozovaný již v digitálním režimu a tak je vysílač  kompatibilní pouze s přijímači BasicGuide. Digitální řada výrobku je zařazena do kategorie Group Guiding Systems. (vysílač není kompatibilní se systémy TravelGuide a TourGuide). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meder Basic Guide

Systém lze provozovat na bezplatných rádiových kmitočtech v EU.  Všeobecné oprávnění od Českého telekomunikačního úřadu - ČTÚ VO-R/10/12.2017-10. Bližší informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.

BasicGuide_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Průvodcovské systémy
Záruka: 5 let
Modelová řada: Meder BasicGuide Digital
Typ zařízení: Vysílač pro průvodce
Prostředí použití: Průmysl, výrobní haly, Města, muzea, památky, lodě
Displej: LCD alfanumerický a grafický
Funkce a vlastnosti: Brilantní zvuk, Dosah až 100m, 8 hovorových skupin, Až 35 hodin provozu
Poskytovaná záruka: 60 měsíců (5let)

PŘEDSTAVENÍ PRŮVODCOVSKÉHO SYSTÉMU MEDER TOUR GUIDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Průvodcovské bezdrátové systémy

 

Německá společnost Meder Commtech DE se zabývá výrobou profesionální průvodcovskou technikou, technikou pro konference a speciální technikou (RescueRadar) pro detekci osob.

Naše společnost se společností Meder Commtech DE spolupracuje již několik let a na Český a Slovenský trh tuto společnost uvádíme především prostřednictvím profesionálních průvodcovských systému a výše zmiňovanou speciální technikou pro detekci osob.

Jako jednu z hlavních referencí těchto produktů uvádíme, že tyto systémy jsou řadu let v provozu v několika tuzemských a zahraničních automobilkách.