ZMĚNA ADRESY PROVOZOVNY!!! OD 14.12.2018 NÁS NAJDETE NA NOVÉ ADRESE: TŘEBOŇSKÁ 530/4, PRAHA 4 (550m OD STANICE METRA BUDĚJOVICKÁ SMĚREM KE STANICI METRA KAČEROV). TELEFONNÍ ČÍSLA A EMAILY ZŮSTÁVAJÍ NEZMĚNĚNY!

Meder TravelGuide vysílač pro průvodce

Kód: TRAVELGUIDE_TNB TRAVELGUIDE_TYB Zvolte variantu
14 651,56 Kč / ks 14 909,51 Kč / ks od 14 651,56 Kč / ks 17 728,39 Kč včetně DPH 18 040,51 Kč včetně DPH od 17 728,39 Kč včetně DPH
Do 10 dnů Do 10 dnů Zvolte variantu
Systém napájení

Přenosný vysílač TravelGuide Meder určený pro průvodce. Vysoce kvalitní průvodcovský systém společnost Meder DE (model MEDT0430) s 5 LETOU ZÁRUKOU. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průvodcovský systém TravelGuide je určen pro cestovní ruch, muzea, prohlídky měst a památek apod. Vysílač průvodcovského systému je zajímavý tím, že má integrovaný mikrofon, ale lze jej používat (zvláště v hlučnějším prostředí) i společně s audio soupravou vybavenou mikrofonem určeným do hlučného prostředí. K dispozici je několik funkčních tlačítek a až 15 hovorových kanálů. Vysílač i přijímač Meder TravelGuide lze napájet tužkovými bateriemi nebo nabíjecím aku-packem Meder (výdrž až 35 hodin). K průvodcovskému systému je dodávána široká nabídka příslušenství (multi-nabíječe, kufry, přenosná pouzdra, audio příslušenství.Vyrobeno v DE.

 

Systém lze provozovat na bezplatných rádiových kmitočtech v EU. Bližší informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průvodcovské systémy
Záruka: 5 let
PS1. Modelová řada: Meder TravelGuide
PS3. Typ zařízení: Vysílač pro průvodce
PS2. Prostředí použití: Města, muzea, památky, lodě
PS4. Displej: Bez displeje
PS5. Funkce a vlastnosti: Brilantní zvuk, Dosah až 200m, 15 hovorových skupin, Až 35 hodin provozu
PS6. Poskytovaná záruka: 60 měsíců (5let)

Představení průvodcovského systému Meder Tour Guide

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Průvodcovské bezdrátové systémy

 

Německá společnost Meder Commtech DE se zabývá výrobou profesionální průvodcovskou technikou, technikou pro konference a speciální technikou (RescueRadar) pro detekci osob.

Naše společnost se společností Meder Commtech DE spolupracuje již několik let a na Český a Slovenský trh tuto společnost uvádíme především prostřednictvím profesionálních průvodcovských systému a výše zmiňovanou speciální technikou pro detekci osob.

Jako jednu z hlavních referencí těchto produktů uvádíme, že tyto systémy jsou řadu let v provozu v několika tuzemských a zahraničních automobilkách.