LOKÁLNÍ FM RÁDIO SYSTÉM

Systém pro bezdrátový přenos audio signálů určený pro pořadatele kulturních, společenských, hudebních, festivalových a sportovních akcí. V případě akcí, kde vystupuje několik interpretů souběžně, lze také systém kombinovat a pro jednu lokalitu vysílat až několik hudebních kanálů z různých pódií. Obsluha FM přijímače si může sama zvolit, jakého vystupujícího chce poslouchat.  

FM schema - 8

 

FM schema - kufr s FM vysilacem a antenou

MOBILNÍ FM VYSÍLAČ

FM vysílač je určený pro lokální vysílání audio signálu (hudba, audio stopa k obrazu apod.). Dosah FM vysílače je závislý na povoleném vysílacím výkonu a je určený pro pokrytí menších lokalit do vzdálenosti desítek až stovek metrů.. Provozní kmitočet pro vysílání přiděluje Český telekomunikační úřad na základě průvodní dokumentace a řádné žádosti. Vysílač je umístěný v odolném přenosném kufru spolu se záložní baterií, která může při výpadku napájení ze sítě vysílač udržet v provozu až 10 hodin. Součástí vysílače je 30 metrový koaxiální kabel s vysílací FM anténou, anténním výložníkem a v případě potřeby mobilním stožárem o výšce až 10metrů. Pro jednu lokalitu lze provozovat několik FM vysílačů.  

   
   
FM schema - panacek s FM prijimacem2

RUČNÍ FM PŘIJÍMAČ

Kapesní FM přijímač nebo mobilní telefon s integrovaným FM přijímačem. Obsluha přijímače si navolí příslušný kmitočet daného lokálního FM vysílače.

   
   
FM schema - panacek se sluchátky s FM prijimacem

SLUCHÁTKA S INTEGROVANÝM FM PŘIJÍMAČEM

Stereo robusní sluchátka s integrovaným FM přijímačem. Obsluha přijímače si navolí příslušný kmitočet daného lokálního FM vysílače.

   
   
FM schema - vozidlo s FM prijimacem

AUTORÁDIO - FM PŘIJÍMAČ VE VOZIDLE

Standardní FM přijímač ve vozidle - autorádio. Obsluha přijímače si navolí příslušný kmitočet daného lokálního FM vysílače.

   
   
FM schema - Dalkovy bezdratovy prenos zvuku 2

SYSTÉM PRO DÁLKOVÝ BEZDRÁTOVÝ PŘENOS ZVUKU

Dálkový bezdrátový přenos zvuku zajišťují dvě speciální jednotky pracující v kmitočtovém pásmu 863-865 MHz. Každá jednotka je vybavena svým záložním zdrojem a při výpadku napájení ze sítě zajistí provoz až na 10 hodin. Dosah bezdrátového systému je v řádech jednotek kilometrů. Součástí systému jsou antény a v případě potřeby anténní stožáry. Tato volitelná varianta může být řešením pro přenos audio signálu do vzdálenější lokality od pódia (např.: stanové městečko, oddělené parkoviště pro vozidla určené pro poslech, klidová zóna, prostory rychlého občerstvení apod.). 

 

Lokální FM rádio systém připravujeme ke krátkodobému, střednědobému nebo dlouhodobému pronájmu do naší půjčovny. Technické informace spolu s cenami za pronájem systému brzy zveřejníme.