Nové digitální repeatery - zesilovače v naší půjčovně

Na rok 2017 jsme do naší půjčovny radiostanic připravili několik novinek. Jednou z nich jsou nové mobilní digitální repeatery v pásmu UHF 450 MHz. Všechny repeatery nabízejí ANALOGOVÝ, DIGITÁLNÍ a MIX DIGITÁL/ANALOG provoz. Repeatery jsou vybaveny záložní baterií a na tuto baterii jsou schopni pracovat až 5 hodin. Repeatery SLR5500 jsou navíc vybaveni options Mototrbo Capacity Plus - digitální trunkový mód. Díky mobilnímu anténnímu 5 kanálovému slučovači výrobce CELWAVE, který spolu s repeatery Motorola zapůjčujeme jsme schopni v analogovém režim nabídnout 5 kanálový převaděčový rádiový systém a v digitálním režimu 6 kanálový převaděčový rádiový systém a v režimu MIX Analog/Digitál, až 9 kanalový rádiový systém. K anténnímu systému zapůjčujeme anténní stožáry nebo anténní teleskopické trojnožky s výsuvem do 4 metrů. Vlastní antény jsou dlouhé od cca 70cm do 150cm se ziskem 0, 3 nebo 5 dB.   

 

Mobilni-repeater-centernet-1

MOTOROLA MOTOTRBO SLR 5500 UHF - RACK kufr na kolečkách s výsuvným madlem

 

Mobilni-repeater-centernet-Motorola-Mototrbo-SLR5500-2

MOTOROLA MOTOTRBO SLR 5500 UHF včetně anténní teleskopické trojnožky (výsuv do 4m) a základnové antény 5dB.

 

Mobilni-repeater-centernet-Motorola-Mototrbo-SLR5500-3

Mobilní rádiový 2 repeaterový systém MOTOROLA MOTOTRBO UHF.

(Mototrbo Capacity Plus systém: 5-6 hovorových skupin)

 

Mobilni-repeater-centernet-Motorola

Mobilní rádiový repeater Motorola v kufru nabízí  komunikaci v Analogovém/Digitálním/MIX režimu.

V naší půjčovně máme tyto kufry tři a je možné je půjčovat buď samostatně (kufr obsahuje kromě vlastního repeateru i anténní duplexer, záložní baterii na 5 hodin provozu, napájecí zdroj/měnič 12/24V a apod.) Ke kufru půjčujeme napájecí kabel 220V a 12V autokabely pro možnost napájet z 12V. Celý systém lze zapnout pouhým otočením dodávaných klíčků - provoz repeateru je automatický. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení