393-1100 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear Ověřovací systém

Kód: 393-1100
89 408,93 Kč / ks 108 184,81 Kč včetně DPH
Na objednávku

Sada testu těsnoti 3M ™ EA-Rfit ™ Dual-Ear Validation System pomáhá stanovit, zda pracovníci dostávají dostatečnou ochranu před ochranou sluchu tím, že měří přes 7 standardních frekvencí za méně než 5 sekund a poskytují podrobnou zprávu o útlumu zvuku ucpávek do uší nebo sluchátek a průchod nebo selhání hodnocení pro každou jednotlivou osobu na základě osobního útlumu zaměstnanců. Dvoudílná sestava s dvojitým mikrofonem je klíčem k systému a měří hladiny zvuku uvnitř i vně chrániče sluchu. Rychlé, jasné a přesné výsledky jsou získány během několika sekund a mohou být vytištěny nebo uloženy elektronicky pro budoucí použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Testování trvá jen 7 sekund a je možné aplikovat 7 standardních frekvencí
  • Dual-ear design šetří čas tím, že měří obě uši současně za méně než pět sekund
  • Dvoudílná sestava s dvojitým mikrofonem je klíčem k systému a měří hladiny zvuku uvnitř i vně chrániče sluchu
  • Rychlé, jasné a přesné výsledky jsou získány během několika sekund a mohou být vytištěny nebo uloženy elektronicky pro budoucí použití
  • Označení 3M 70071674116/7100062125

3M ™ EA-Rfit ™ Dual-Ear Validation System pomáhá stanovit, zda pracovníci dostávají dostatečnou ochranu před ochranou sluchu tím, že měří přes 7 standardních frekvencí za méně než 5 sekund a poskytují podrobnou zprávu o útlumu zvuku ucpávek do uší nebo sluchátek a průchod nebo selhání hodnocení pro každou jednotlivou osobu na základě osobního útlumu zaměstnanců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana sluchu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: