ZMĚNA ADRESY PROVOZOVNY!!! OD 14.12.2018 NÁS NAJDETE NA NOVÉ ADRESE: TŘEBOŇSKÁ 530/4, PRAHA 4 (550m OD STANICE METRA BUDĚJOVICKÁ SMĚREM KE STANICI METRA KAČEROV). TELEFONNÍ ČÍSLA A EMAILY ZŮSTÁVAJÍ NEZMĚNĚNY!

Ušní silikonová olivka Smart pro kroucený zvukovod, 2ks

Kód: REM0648
82,62 Kč / ks 99,97 Kč včetně DPH
Skladem

Silikonová olivka (vložka) Smart v transparentní barvě model REM0648 S/M/L. Olivka se prodává v balení po dvou kusech, krabička obsahuje olivku pro pravé a levé ucho, dodává se ve třech různých velikostech Small, Medium a nebo Large. Je určená pro skryté a komfortní nošení. Olivka se nasazuje na kroucený zvukovod, který se používá jako zakončení diskrétních audio souprav. Vhodné řešení pro různé bezpečnostní složky. Nošení sluchátka se zakončením s komfortní olivkou REM0648 je velice pohodlné (netlačí v uchu) a hlasitost relace je dostatečná i v hlučnějším prostředí. Další oblíbené varianty k silikonovému sluchátku (vložce) jsou silikonové "špunty" olivky model RLN6282A nebo pěnové olivky určené pro hlučné prostředí model 5080384F72.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další oblíbené varianty k silikonovému sluchátku (vložce) jsou silikonové "špunty" olivky model RLN6282A nebo pěnové olivky určené pro hlučné prostředí model 5080384F72.


Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Pro ověření  informací nás neváhejte kontaktovat  prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na uvedených telefonních číslech.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Komunikační soupravy
Záruka: 2 roky
1. Typ soupravy: RSM-přídavný reproduktor, Skryté nošení
2. Zařazení soupravy: Armáda, Policie, střelectví, Bezpečnostní služby, Produkce, film
Barva: Transparentní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: