PMLN8342A 2-drátová diskrétní komunikační souprava Motorola R7

Kód: PMLN8342A
2 967,60 Kč / ks 3 590,80 Kč včetně DPH
Na objednávku

Dvou drátová diskrétní komunikační souprava (sluchátko - silikonová olivka na krouceném zvukovodu do ucha na jednom kabelu a oddělený mikrofon kombinovaný s vysílacím PTT tlačítkem, klip pro uchycení na druhém kabelu, model PMLN8342A určená pro radiostanice Motorola řady R7a a R7. Diskrétní souprava je tvořena ze sluchátka a krouceného zvukovodu, který je zakončen (výměnnou) silikonovou olivkou (za přípatek lze doplnit pěnovým válečkem při použití v hlučnějším prostředí nebo lze pro pohodlnější nošení zvolit komfortní silikonovou olivku). Druhý kabel je zakončen klíčovacím tlačítkem PTT (vysílací tlačítko), které je kombinován s mikrofonem. Klíčovací tlačítko s mikrofonem lze pomocí kovového klipu připnout kamkoliv pod oděv (pod kravatu, za klopu) nebo ho lze díky délce kabelu zavést do rukávu a ovládat z ruky. Souprava (diskrétní sluchátka) je vhodná pro bezpečnostní a detektivní agentury, policii a atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komunikační souprava má vyměnitelný čirý kroucený zvukovod a silikonové olivky.

2-Wire, IMPRES™ Surveillance Kit, with Audio Translucent Tube

This earpiece allows you to discreetly send and receive messages in loud environments. Equipped with one wire for receiving transmissions and a second wire with a combined microphone, programmable button and push-to-talk.

This 2-wire surveillance kit is designed with enhanced translucent acoustic tubing and IMPRES™ audio. Motorola's state-of-the-art IMPRES™ technology allows communication between the radio and the audio accessory. The result is optimal audio performance, enhanced audio gain capability, and increased customization, assuring the highest quality communication. One wire is dedicated for receiving communication and the second wire has a combined microphone, programmable button and push-to-talk (PTT). This surveillance earpiece allows a radio user to receive messages and ideal when environments require discreet communication. The speaker is wideband ready to provide better audio quality. The translucent tube is replaceable. The earpiece is UL certified.


Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Pro ověření  informací nás neváhejte kontaktovat  prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na uvedených telefonních číslech.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Komunikační soupravy
Záruka: 2 roky
KOMPATIBILITA S RADIOSTANICÍ: Motorola R7a, Motorola R7
TYP SOUPRAVY: Skryté nošení
OBLAST POUŽITÍ: Armáda, Policie, střelectví, Bezpečnostní služby, Hasičské sbory, záchranáři, Průmysl, sklady, stavby, Produkce, film
PTT: Ano
VOX: Ne
Ovládání: Vysílání i příjem
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: