EMERGENCY SYSTEM DO RADIOSTANICE

Volani o pomoc do radiostanic III

Používáte ve svém zaměstnání radiostanice a uvítali by jste při své pracovní činnosti možnost rychlého přivolání pomoci? Pracujete na odlehlých místech a hrozí Vám možnost úrazu? Potřebujete mít možnost kdykoliv zaslat svým kolegům informaci, že s Vámi není cokoliv v pořádku?

 

Podle modelu radiostanic si můžete vybrat, až ze tří typů režimů pro přivolání pomoci (Emergency/Panic Radio System), případně je lze kombinovat:

1: INSTANT HELP CALL/OKAMŽITÉ VOLÁNÍ O POMOC
Přivolání pomoci po stisknutí tlačítka.

 

2: LONE WORKER/ODLOŽENÉ VOLÁNÍ O POMOC
Pokud víte, že se budete v nadcházející chvíli pohybovat tam, kde by Vás mohlo cokoliv překvapit a předpokládáte, že nepůjde v případě potřeby přivolat pomoc stisknutím tlačítka, můžete radiostanici uvést do kontrolního režimu. Radiostanice se Vás bude periodicky po nastaveném časovém intervalu dotazovat, zda jste v pořádku. V případě, že nebudete reagovat na domluvenou výzvu radiostanice, radiostanice následně odešle automaticky zprávu pro přivolání pomoci. 

 

3: MAN DOWN/AUTOMATICKÉ VOLÁNÍ O POMOC
Automatické vyvolání volání o pomoc při nenadálé změně polohy nebo nehodě. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení