Aplikace Vysílačka pro chytrý telefon a provoz služby LINX

Kód: LINX BRONZE - 12 MESICU LINX SILVER - 12 MESICU LINX GOLD - 12 MESICU Zvolte variantu
SHOWROOM
Značka: LINX
199 Kč / ks/měsíc 250 Kč / ks/měsíc 299 Kč / ks/měsíc od 199 Kč / ks/měsíc 240,79 Kč včetně DPH 302,50 Kč včetně DPH 361,79 Kč včetně DPH od 240,79 Kč včetně DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Volba TARIFU
Volba ÚČASTNICKÉ SMLOUVY
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aplikace LINX je určená pro rychlou a zašifrovanou komunikaci dispečerského typu. Pomocí této chytré aplikace můžete se svými spolupracovníky komunikovat jako s profesionální vysílačkou - jedním stisknutím tlačítka oslovíte neomezený počet spolupracovníků nebo si vyberete jen jednoho kolegu se kterým mluvíte soukromě (ostatní členové skupiny váš soukromý hovor neslyší). Dosah je celosvětový. Aplikace Chytrá vysílačka LINX je připravená pro použití v běžných chytrých telefonech, pracovních terminálech (PDA) nebo tabletech s operačním systémem Android nebo iOS. Uvedená cena zahrnuje bezplatnou aktivaci služby LINX Chytrá vysílačka a její provoz se hradí měsíčně na základě uzavřené smlouvy (po obdržené objednávce Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám k podpisu smlouvu o poskytování služby LINX).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obecné informace ke službě LINX - Chytrá vysílačka

Blokove schema LINX

Aplikaci Chytrá vysílačka LINX lze provozovat v mobilním zařízení (chytrý telefon, tablet nebo pracovní terminál PDA) s vlastní SIM kartou s dostatečným datovým tarifem (FUP 1GB/měsíc) od dostupného mobilního operátora 3G / 4G LTE / 5G (např. T-Mobile / O2 / Vodafone) nebo na sítích Wi-Fi s dostupností do internetu (sítě lze kombinovat). Pro funkčnost služby jsou potřeba minimálně dva uživatelé/aktivované účty a to buď jako dvě mobilní zařízení nebo jedno mobilní zařízení a jeden dispečer s webovou aplikací na PC nebo tabletu. Maximální počet uživatelů není omezený.

Aplikaci služby LINX Chytrá vysílačka si můžete do svého telefonu, tabletu nebo pracovního terminálu stáhnout a nainstalovat z následujících odkazů

google_badge_1 apple_badge_1

 

Chytrá vysílačka LINX nebo vlastní profesionální rádiová síť

Velkou výhodou této aplikace je komunikace s celosvětovým dosahem a využití téměř všude dostupné infrastruktury mobilních operátorů. Pro uživatele aplikace, tak odpadá nákladná investice do technologií nutná při budování vlastní rádiové sítě, následná pravidelná údržba a servis a také například poplatky za rádiové kmitočty. Další podstatnou výhodou služby LINX je možnost využití stávajících mobilních telefonů, tabletů nebo pracovních terminálů - ušetříte nemalé výdaje, které by jinak museli být investovány do nákupu profesionálních radiostanic. 

Bezdrátové příslušenství pro mobilní zařízení s aplikací LINX chytrá vysílačka

Pro rychlé a snadné použití mobilní telefonu, tabletu nebo pracovního terminálu (PDA) s aplikací LINX doporučujeme používat odzkoušené a profesionální příslušenství.

BLUETOOTH KLÍČOVACÍ TLAČÍTKO PTT S MIKROFONEM A SE SLUCHÁTKEM
Souprava zaručuje efektivní a při řízení vozidla nebo motocyklu i bezpečné používání mobilního zařízení. Obrovská výhoda této soupravy, ale spočívá především v bezdrátovém ovládání aplikace LINX i při zhasnutém a uzamčeném displeji mobilního zařízení (telefon / tablet). K soupravě je k dispozici několik variant sluchátek včetně diskrétního sluchátka s krouceným zvukovodem a výměnnou silikonovou olivkou.   

Savox BT Com - LINX 1VÍCE INFORMACÍ ZDE 

 

BLUETOOTH RSM - PŘÍDAVNÝ REPRODUKTOR S MIKROFONEM A KLÍČOVACÍM TLAČÍTKEM PTT, 3,5 JACK PRO SLUCHÁTKO
Souprava zaručuje efektivní a při řízení vozidla nebo motocyklu i bezpečné používání mobilního zařízení. Obrovská výhoda této soupravy, ale spočívá především v bezdrátovém ovládání aplikace LINX i při zhasnutém a uzamčeném displeji mobilního zařízení (telefon / tablet). K soupravě je k dispozici několik variant sluchátek včetně diskrétního sluchátka s krouceným zvukovodem a výměnnou silikonovou olivkou. Výrobek splňuje stupeň krytí IP55 a výdrž akumulátoru na jedno nabití je až 30 hodin hovoru.   

IPROS4667497021763492344

VÍCE INFORMACÍ ZDE

 

Hlavní vlastnosti aplikace LINX Chytrá vysílačka

Aplikace LINX je funkční i při zamknutém a neaktivním displeji, nebo pokud právě používáte jinou aplikaci. V rámci přístupu do administrace svých účtů můžete přidávat libovolný počet hovorových skupin. Podle zvoleného tarifu služby jsou v aplikaci k dispozici následující funkce. 

 

Ikona fukce hlas 1 LINX SKUPINOVÉ VOLÁNÍ - JEDEN MLUVÍ S CELOU SKUPINOU

 

Volani skupina - LINX 1

 (DOSTUPNÉ PRO VŠECHNY TARIFY SLUŽBY)

 

 

Ikona fukce hlas 1 LINX PRIVÁTNÍ VOLÁNÍ - JEDEN MLUVÍ S JEDNÍM


Privatni volani - LINX 

(DOSTUPNÉ PRO VŠECHNY TARIFY SLUŽBY) 

 

  • ZASÍLÁNÍ A PŘÍJEM ZPRÁV - PIŠTE SI S CELOU SKUPINOU SPOLUPRACOVNÍKŮ NEBO JEN S JEDNOTLIVCEM, POSÍLEJTE FOTOGRAFIE, DOKUMENTY PDF, DOC APOD. (OBDOBA APLIKACE WHATSAPP / MESSENGER). 

 

Zpravy 1 - LINX_small Zpravy 2 - LINX_small Zpravy 3 - LINX_small

 

 (DOSTUPNÉ PRO VŠECHNY TARIFY SLUŽBY)

 

  • HISTORIE HOVORŮ - INFORMACE O VŠECH HOVORECH A POSLECH JEJICH OBSAHU

 

Historie hovoru - LINX_small

 (DOSTUPNÉ PRO VŠECHNY TARIFY SLUŽBY)

Doplňkové parametry

Kategorie: LINX WiFi LTE
Záruka: 2 roky
KOMPATIBILITA S RADIOSTANICÍ: Linx Mobile
? Kategorie radiostanice: Ruční (Portable)
? Kmitočtové pásmo: 4G LTE 900 / 1800 MHz
Typ provozu: Digitální
Displej: Dotykový LCD
GPS přijímač: Integrovaný GPS / Glonass
Bluetooth: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: