FL5000-PPN- 14-0033 PTT adapter FL5000 Peltor 3M, NEXUS konektor, konektor pro radiostanici

Kód: FL5000-PPN-14-0033 DP23
7 111,79 Kč / ks 8 605,26 Kč včetně DPH
Prodej ukončen
Volba KONEKTORU
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Adapter 3M Peltor FL5000 s externím PTT tlačítkem, s NEXUS konektorem (konektor J11) pro připojení komunikačního setu (sluchátka s mikrofonem) a dále s krouceným kabelem zakončeným konektorem do radiostanice. Na zadní straně adaptéru je klip otočný o 360° pro přichycení na opasek. Konstrukce adaptéru je vyrobena s krytím IP65. Pracovní rozsah teplot -30°C až +55°C. Kabel se již nedodává. K dispozici je varianta nového konektoru FLX2 model FLX2-69.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adapter je připojitelný například ke komunikační soupravě 3M Peltor Comtac XPI (MT20H682FB-68).

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO UŽIVATELE
• Neskladujte adaptér při teplotách vyšších než +55 °C.
• Adaptér je určen pro pravidelné profesionální používání při teplotách mezi –30 °C a +55 °C.
• Většina chemických látek má na materiál pouze malý vliv. Pokud chcete přístroj používat v extrémních podmínkách, kontaktujte vašeho prodejce nebo společnost Peltor, kde získáte další informace.

 

Konstrukce
Adaptér je uzavřen ve funkčním, vodotěsném a pevném plášti bez jakýchkoliv vyčnívajících částí. Přístroj vám snadno padne do ruky, ale také je možné jej snadno připevnit na šaty, aniž by překážel nebo se za něco zachytil. Na zadní straně adaptéru je robustní spona, kterou lze otočit o 360°, díky čemuž je uchycení adaptéru velmi pohodlné a flexibilní ve všech situacích. Pokud adaptér nepotřebujete nikde uchytit, je možné tuto sponu odmontovat. Adaptér má také upevňovací smyčku, která může sloužit k uchycení adaptéru v případě, že není použita upevňovací spona.

Tlačítko PTT
Vodotěsné tlačítko PTT (Push To Talk – stiskni a mluv) je vyrobeno ze speciálního měkčeného plastu. Nachází se na přední straně přístroje a je zkonstruováno tak, že je k němu snadný přístup pravou i levou rukou, a to dokonce i v silných rukavicích. Tlačítko PTT má tlakový bod, který signalizuje polohy vypnuto a zapnuto. 

Připojovací kabel
Výstupní kabel má přípojku pro radiostanici nebo mobilní telefon. V místě připojení k adaptéru má tento kabel pružnou a odolnou výztuž. 


Připojení k headsetu
Pro připojení k headsetu Peltor má adaptér robustní konektor standardního typu Peltor J11. Celý adaptér, a především konektor, je konstruován tak, aby nedocházelo k pronikání vlhkosti k elektronice (krytí IP65). Konektor je umístěn tak, že připojování a odpojování headsetu je snadné. Všimněte si, že konektor svírá s výstupním kabelem úhel 10°. (J)

 

Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Pro ověření  informací nás neváhejte kontaktovat  prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na uvedených telefonních číslech. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: