RLN5220A Šestinásobný nabíječ akumulátorů, Motorola P040 a P080

Kód: RLN5220A
18 870,85 Kč / ks 22 833,73 Kč včetně DPH
Prodej ukončen

Šestinásobný rychlonabíječ v kovovém pouzdru včetně transformátoru 220V/15V určený pro nabíjení baterií k radiostanici Motorola P040 a P080 - model RLN5220A. Toto řešení umožňuje nabíjení až šesti radiostanic s bateriemi najednou (nebo lze nabíjet baterie samostatně). Lze nabíjet různé typy baterií jako jsou Li-Ion, NiCD a NiMH. Výhodou tohoto kompaktního řešení je pouze jeden napájecí transformátor a tedy pro nabíjení je potřeba pouze jedna zásuvka 220V. Stolní nabíječ je zhotoven z kovového pouzdra a tak je velmi mechanicky odolný. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompatibilní pro radiostanice: Motorola P040 a P080.

Uváděný šestimístný nabíječ je vhodný pro použití při potřebě nabíječ umístit do přepravních kufrů (např. spolu s radiostanicemi a dalším příslušenstvím). Na ukázku umístění nabíječe do přepravního kufru Peli se můžete podívat u nás na provozovně. Takto upravené kufry připravujeme na zakázku - informace o ceně Vám rádi sdělíme na vyžádání. 

Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Pro ověření  informací nás neváhejte kontaktovat  prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na uvedených telefonních číslech. 

Doplňkové parametry

Kategorie: UKONČENÝ PRODEJ - Radiostanice, rádiové repeatery, příslušenství
Záruka: 2 roky
KOMPATIBILITA S RADIOSTANICÍ: Motorola P040, P080
Počet nabíjecích pozic: 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: