EA12/DX Diskrétní komunikační souprava 1drát Entel DX

Kód: EA12/DX
829,77 Kč / ks 1 004,02 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Diskrétní jednodrátová komunikační souprava Entel EA12/DX se sluchátkem ve tvaru písmene D, které se upevňuje na ucho. Součástí soupravy je také mikrofon kombinovaný s PTT tlačítkem pro vysílání relací a otočnou sponou (klipem) pro uchycení na kravatu. Headset Entel EA12/DX je určen pro snadnější a operativnější obsluhu radiostanice Entel DX. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompatibilní pro radiostanice Entel: DX425, DX482, DX485, DX422.

Diskrétní jednodrátová komunikační souprava se sluchátkem ve tvaru písmene D, které se upevňuje na ucho. Součástí soupravy je také mikrofon kombinovaný s PTT tlačítkem pro vysílání relací a otočnou sponou (klipem) pro uchycení na kravatu.  

EARPIECE MICROPHONE WITH IN-LINE PTT Entel DX
A ‘D’ shaped, soft rubber-feel earpiece which fits over your ear. This is connected to a combined tie clip microphone and press to talk button via a curly cable. A rotating strain relief clip can attach to your collar to prevent the earpiece being dislodged if the cable were pulled. It allows the radio user to carry the radio on their belt and have the facility to both make and receive calls without removing their radio. This keeps the radio safe and ensures that calls are not missed, especially in noisy environments. This accessory is designed for light to medium duty applications, so to ensure maximum life span it should be personally allocated to users.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komunikační soupravy
Záruka: 2 roky
KOMPATIBILITA S RADIOSTANICÍ: Entel DX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: