EA15/DX Diskrétní komunikační souprava 2drát Entel DX

Kód: EA15/DX
840,44 Kč / ks 1 016,93 Kč včetně DPH
Do 4 dnů

Diskrétní dvoudrátová komunikační souprava Entel EA15/DX s krouceným zvukovodem a výměnnou silikonovou olivkou do ucha. Součástí soupravy je také mikrofon kombinovaný s PTT tlačítkem pro vysílání relací a otočnou sponou (klipem) pro uchycení na kravatu. Headset Entel EA15/DX je určen pro snadnější a operativnější obsluhu radiostanice Entel DX. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompatibilní pro radiostanice Entel: DX425, DX482, DX485, DX422.

Diskrétní dvoudrátová komunikační souprava Entel EA15/DX s krouceným zvukovodem a výměnnou silikonovou olivkou do ucha. Součástí soupravy je také mikrofon kombinovaný s PTT tlačítkem pro vysílání relací a otočnou sponou (klipem) pro uchycení na kravatu. Headset Entel EA15DX je určen pro snadnější a operativnější obsluhu radiostanice Entel DX. 

COVERT EARPIECE MICROPHONE Entel DX EA15 DX
A clear acoustic tube earpiece which fits in your ear using the small or large soft ear plugs supplied. This is connected to a combined tie clip microphone and press to talk button (PTT). It allows the radio user to carry the radio on their belt and have the facility to both make and receive calls without removing their radio. This keeps the radio safe and ensures that calls are not missed, especially in noisy environments. This accessory is particularly suited to covert, security applications. This accessory is designed for light to medium duty applications, so to ensure maximum life span it should be personally allocated to users.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komunikační soupravy
Záruka: 2 roky
KOMPATIBILITA S RADIOSTANICÍ: Entel DX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: