MDH50RDC9AA1AN Motorola CP040 UHF 438-470MHz 4 kanály 4W ANALOG

Kód: MDH50RDC9AA1AN
6 614,03 Kč / ks 8 002,98 Kč včetně DPH
Prodej ukončen

Ruční přenosná radiostanice (vysílačka) Motorola CP040 ANALOG model MDH50RDC9AA1AN pro pásmo UHF 438-470 MHz. Analogová radiostanice Motorola CP 040 disponuje voličem hlasitosti, kterým radiostanice zapnete a vypnete, přepínačem kanálů se 4 pozicemi (4 hovorové kanály), 2 programovatelnými tlačítky (na každé tlačítko lze nastavit 2 odlišné funkce). Vysílačka splňuje normu MIL STD810 a IP54. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RADIOSTANICE SE JIŽ NEVYRÁBÍ - UKONČENÝ PRODEJ. 
Za tuto ruční radiostanici je výrobcem doporučována novější modelová řada Motorola Mototrbo DP1400, případně vyšší řady radiostanic a to Motorola DP2000 a DP4000 (naleznete v našem obchodě).  

Servis a náhradní díly na radiostanice Motorola CP040
Servis a opravy na tuto radiostanici stále provádíme. Dostupnost vybraných náhradních dílů je zajištěný. 

Příslušenství k radiostanici
Příslušenství k radiostanici je stále dostupné. Veškeré příslušenství k radiostanici je vyhledatelné v našem eshopu v kategorii "Příslušenství k radiostanicím". Pokud v této kategorii nenajdete hledaný produkt, kontaktujte nás na emailu nebo telefonicky 226 808 707.  

Programování a konfigurace radiostanice
Radiostanice se od výrobce dodává nenaprogramovaná. Radiostanici při prodeji programujeme na základní konfiguraci bezplatně. Radiostanici lze na území ČR provozovat na všeobecných rádiových bezplatných kmitočtech nebo na individuálních rádiových kmitočtech. Rádiové kmitočty pro bezplatný provoz lze do radiostanic konfigurovat v souladu s oprávněním CTU-vseobecne opravneni_R_16_08_2005_28, které vydal Český telekomunikační úřad (dále ČTÚ). V případě, že radiostanice chcete provozovat na nezařušených rádiových kmitočtech, přidělení individuálních rádiových kmitočtů od ČTÚ Vám rádi zprostředkujeme. Pro získání individuálních rádiových kmitočtů Vám vypracujeme projekt se žádostí a zajistíme komunikaci s ČTÚ. 

Základní vlastnosti radiostanice

 • 4 channels
 • Large Rotary Channel Selector
 • Rotary On/OFF and Volume Control
 • 2 Programmable Option Buttons
 • Battery Latch Lock
 • Large Textured PTT
 • Tricolor LED
 • Spring Action Belt Clip
 • Accessory Connector
 • Rugged, Die-Cast Chassis 

 

Standardní balení radiostanice obsahuje

 • Portable Radio
 • Slim LiIon 1600mAh Battery (PMNN4253 or NNTN4970)
 • Belt Clip 7.5cm (HLN8255)
 • Antenna
 • Dust Cover
 • Single Unit Rapid Charger incl. Power Supply

 

Individuálně upravené kufry pro převoz a úschovu radiostanic
Pokud radiostanice převážíte a nemáte na ně vhodný úložný a přepravní kufr, můžeme Vám ukázat, jak to řešíme s technikou v naší půjčovně radiostanic my. Pro výplně do kufrů používáme polyetylenové pěny Polifoam N, Nopaplank nebo Polylam. Používají se různé druhy objemové hmotnosti dle použití. Při větším množství lze dodat i různé barvy dle vzorníku. Uložení radiostanic a příslušenství do přesné pěnové výplně zajistí maximální ochranu a profesionální vzhled.  

 

Ukázka nabíjecího kufru - 8 nabíjecích pozic bez uložení radiostanic
Tento kufr nabízí až 8 nabíjecích pozic. Najednou lze tedy nabíjet, až 8 akumulátorů pro radiostanice Motorola. Osazené nabíječe jsou rychlonabíječe a nabití baterie do plné kapacity trvá cca 2,5 hodiny. Kufr je na vnější straně vybavený konektorem pro napájení z 220V a tlačítkem pro vypnutí a zapnutí napájení, robusní a pohodlnou rukojetí pro nošení a zámkem víka. Jedná se o vysoce odolný, vodotěsný kufr, který je vyráběn z velmi kvalitní pryskyřice (mimořádně odolného kopolymeru polypropylénu) metodou tvarování vstřikováním (injection molding), speciální vlastnosti jej předurčují pro použití v extrémních podmínkách. 

 

 

Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Pro ověření  informací nás neváhejte kontaktovat  prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na uvedených telefonních číslech. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: UKONČENÝ PRODEJ - Radiostanice, rádiové repeatery, příslušenství
Záruka: 2 roky
? Kategorie radiostanice: Ruční (Portable)
Typ provozu: Analogový
? Vysílací výkon: 1/4W
Počet kanálů: 4
Displej: Bez displeje
Klávesnice: Bez klávesnice
Wi-Fi: Ne
GPS přijímač: Bez GPS
Bluetooth: Bez Bluetooth
? Vlastnosti a funkce: Direct Mode, Repeater Mode, VOX
? Stupeň krytí a certifikace: IP54, MIL STD 810

Co je MOTOTRBO?

Porovnání signálu: analog-digital

Voice Announcement - hlasová navigace v radiostanici Motorola Mototrbo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: