MDH03RDT9AB9AN Motorola P185 UHF 435-470 MHz 99 kanálů 4W ANALOG

Kód: MDH03RDT9AB9AN
6 927,20 Kč / ks 8 381,91 Kč včetně DPH
Prodej ukončen
Volba NASTAVENÍ RADIOSTANICE

Ruční přenosná radiostanice (vysílačka) Motorola P185 ANALOG model MDH03RDT9AB9AN pro pásmo UHF 435-470 MHz. Analogová radiostanice Motorola P 185 disponuje displejem a DTMF klávesnicí, voličem hlasitosti, kterým radiostanici zapnete a vypnete, přepínačem kanálů se 99 pozicemi (až 99 hovorových kanálů), 5 programovatelnými tlačítky (na každé tlačítko lze nastavit 2 odlišné funkce). Vysílačka splňuje normu MIL STD810 a IP54. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RADIOSTANICE SE JIŽ NEVYRÁBÍ - UKONČENÝ PRODEJ. 
Za ruční radiostanici Motorola P 185 UHF je výrobcem doporučována novější modelová řada Motorola Mototrbo DP2600e (DP 2600e), případně vyšší řady radiostanic Motorola Mototrbo DP4000 (DP4800e, DP 4800e, DP4801e, DP 4801e).

Servis a náhradní díly na radiostanice Motorola P185
Servis a opravy na tuto radiostanici stále provádíme. Dostupnost vybraných náhradních dílů je zajištěný. 

Příslušenství k radiostanici
Příslušenství (baterie, klipy na baterie, nabíječe, komunikační audio soupravy "2x Jack" a antény) k radiostanici je stále dostupné. Veškeré příslušenství k radiostanici je vyhledatelné v našem eshopu v kategorii "Příslušenství k radiostanicím". Pokud v této kategorii nenajdete hledaný produkt, kontaktujte nás na emailu nebo telefonicky na 226 808 707.  

Programování a konfigurace radiostanice
Radiostanice se od výrobce dodává nenaprogramovaná. Radiostanici při prodeji programujeme na základní konfiguraci bezplatně. Radiostanici lze na území ČR provozovat na všeobecných rádiových bezplatných kmitočtech nebo na individuálních rádiových kmitočtech. Rádiové kmitočty pro bezplatný provoz lze do radiostanic konfigurovat v souladu se všeobecné oprávnění ČTÚ pro provoz radiostanic na území ČR (případné jeho pozdější aktualizace), které vydal Český telekomunikační úřad (dále ČTÚ). V případě, že radiostanice chcete provozovat na nezařušených rádiových kmitočtech, přidělení individuálních rádiových kmitočtů od ČTÚ Vám rádi zprostředkujeme. Pro získání individuálních rádiových kmitočtů Vám vypracujeme projekt se žádostí a zajistíme komunikaci s ČTÚ. 

Základní vlastnosti radiostanice

 • 99 hovorových skupin (volič kanálů s 99 pozicemi)
 • Displej
 • Klávesnice DTMF
 • Robustní otočný kanálový volič 
 • Otočný volič s funkcí On/OFF a ovládáním hlasitosti 
 • 5 programovatelné tlačítka pro přiřazení volitelných funkcí (Scan / volba vysílacího výkonu radiostanice / funkce Monitor apod.)  
 • Mechanický zámek baterie
 • Velké a odolné klíčovací tlačítko PTT pro vysílání
 • Tříbarevná LED dioda pro signalizaci stavu radiostanice a baterie 
 • Výměnný klip na opasek
 • Konektor pro programování radiostanice a pro připojení externí komunikační audio soupravy

 

Standardní balení radiostanice obsahuje

 

Individuálně upravené kufry pro převoz a úschovu radiostanic
Pokud radiostanice převážíte a nemáte na ně vhodný úložný a přepravní kufr, můžeme Vám ukázat, jak to řešíme s technikou v naší půjčovně radiostanic my. Pro výplně do kufrů používáme polyetylenové pěny Polifoam N, Nopaplank nebo Polylam. Používají se různé druhy objemové hmotnosti dle použití. Při větším množství lze dodat i různé barvy dle vzorníku. Uložení radiostanic a příslušenství do přesné pěnové výplně zajistí maximální ochranu a profesionální vzhled.  

 

Ukázka nabíjecího kufru - 8 nabíjecích pozic bez uložení radiostanic
Tento kufr nabízí až 8 nabíjecích pozic. Najednou lze tedy nabíjet, až 8 akumulátorů pro radiostanice Motorola. Osazené nabíječe jsou rychlonabíječe a nabití baterie do plné kapacity trvá cca 2,5 hodiny. Kufr je na vnější straně vybavený konektorem pro napájení z 220V a tlačítkem pro vypnutí a zapnutí napájení, robusní a pohodlnou rukojetí pro nošení a zámkem víka. Jedná se o vysoce odolný, vodotěsný kufr, který je vyráběn z velmi kvalitní pryskyřice (mimořádně odolného kopolymeru polypropylénu) metodou tvarování vstřikováním (injection molding), speciální vlastnosti jej předurčují pro použití v extrémních podmínkách. 

 

 

Výše uvedené informace mají pouze informativní charakter. Pro ověření  informací nás neváhejte kontaktovat  prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na uvedených telefonních číslech. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: UKONČENÝ PRODEJ - Radiostanice, rádiové repeatery, příslušenství
Záruka: 2 roky
? Kategorie radiostanice: Ruční (Portable)
Typ provozu: Analogový
? Vysílací výkon: 1/4W
Počet kanálů: 99
Displej: Monochromický - 2 řádkový
Klávesnice: Menu tlačítka
Wi-Fi: Ne
GPS přijímač: Bez GPS
Bluetooth: Bez Bluetooth
? Vlastnosti a funkce: Direct Mode, Repeater Mode, VOX
? Stupeň krytí a certifikace: IP54, MIL STD 810

Co je MOTOTRBO?

Porovnání signálu: analog-digital

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: